Apie mane

Esu interjero dizainerė, kurios kūrybinis kelias prasidėjo jau labai seniai – Vilniaus Dailės Akademijoje įgyti Dailės bakalauro ir magistro laipsniai, o Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete – baigti interjero dizaino kursai „Gyvenamosios erdvės interjero projektavimas“. Kalbant trumpai, mano vykdoma veikla galėtų būti apibūdinama kaip harmoningos gyvenamosios erdvės projektavimas, kuriant interjero erdvės sisteminius vienetus: erdvinę – daiktinę, spalvinę bei šviesos aplinkas, atsižvelgiant į žmogaus ergonominius duomenis, jo veiklos ergonominius dėsningumus. Tačiau iš tiesų man ši veikla reiškia kur kas daugiau – tai ne tik galimybė realizuoti savo kūrybinius sumanymus, bet ir generuoti idėjas, pažinti žmones, o svarbiausia – kurti gražesnę, jaukesnę, funkcionalesnę bei poreikius atitinkančią aplinką.
Iš kur semiuosi įkvėpimo ir kas lemia geriausius rezultatus? Tam įtakos turi daugybė elementų: žinios, išgirstos studijų metu; įgūdžiai, tobulinti ne vienerius metus; jūsų norai bei poreikiai; pomėgiai; laisvalaikis ir net pasivaikščiojimo metu supanti aplinka gali padiktuoti ne vieną įdomią idėją jūsų namų interjerui…
Dažnai žmonės svarsto, ar verta apskritai naudotis interjero dizainerio paslaugomis. Jei norite gyventi savo svajonių namuose, atsakymas skambės vienareikšmiškai – profesionalūs sprendimai yra tiesiog būtini. Vis dėlto, pasakymas profesionalūs sprendimai apima ir kur kas daugiau, o sąvoka – svajonių namai skamba šiek tiek abstrakčiai. Iš tiesų egzistuoja ir daugybė žemiškų priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis šias paslaugas… 

Pačios svarbiausios – išvengsite daugybės techninių klaidų bei netinkamų sprendimų, kurių koregavimas vėliau sudarys daug išlaidų. Tačiau tai dar ne viskas – profesionalai visada geba suprasti, kokiuose namuose norite gyventi ir kaip tai paversti realybe. Prie visų argumentų, prisideda ir dar keli – taupysite savo laiką, pinigus bei energiją. Be to, mes visada esame pasiruošę įrengti namus pagal naujausias tendencijas.
Namai – vienas didžiausių bei svarbiausių pirkinių gyvenime, todėl jiems tiesiog privalote skirti ypatingą dėmesį. Jis būtinas visuose etapuose: pradedant būsto pasirinkimu ir užbaigiant jo priežiūra. Vis dėlto, drąsiai galiu sakyti, kad būsto įrengimas yra bene pats svarbiausias procesas: juk priėmus tinkamus interjero dizaino sprendimus, net pačios mažiausios patalpos gali virsti nesibaigiančiomis erdvėmis, o niūrias sienas gali nušviesti akiai malonių atspalvių paletė. Suraskime labiausiai tinkančius sprendimus jūsų namams kartu.

Pradėkime

PROJEKTĄ!

Puikus sprendimas tiems, kurie pageidauja, kad jų būstas būtų įrengtas atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas

Susisiekti